. شرکت اعتماد ماشین آپادانا - معرفی شرکت

معرفی شرکت

شرکت خورشید اعتماد گستر درسال 1390 به صورت شرکت سهامی خاص تاسیس شده است . طی روزنامه رسمی نام شرکت به اعتمادماشین آپادانا (سهامی خاص )تغییرنام یافت.

حوزه فعالیت این شرکت واردات انواع ماشین آلات راه سازی و قطعات یدکی می باشد همچنین نمایندگی از شرکت فوجیان جین گونگ از کشور چین را دارا می باشد و نماینده انحصاری فروش،گارانتی و قطعات یدکی وخدمات پس از فروش محصولات شرکت مذکور درایران می باشد.

 

گستره فعاليت شركت: ( جغرافيايي)

سراسر منطقه جغرافیایی جمهوری اسلامی ایران

 

1 – 2 - موضوع فعاليت شركت

موضوع فعالیت شرکت شامل انجام کلیه فعالیتهای بازرگانی از قبیل صادرات و واردات،خرید و فروش و تولید کلیه کالاهای مجاز بازرگانی ـ انعقاد قرارداد با کلیه ارگانها ادارات و اشخاص حقیقی و حقوقی ـ شرکت در مناقصات و مزایدات دولتی و خصوصی ، اخذ و اعطای نمایندگی از شرکتهای داخلی و خارجی، اخذ وام و اعتبار از بانکهای دولتی و خصوصی صرفا در جهت اهداف شرکت انجام پروژه های فنی، ساختمانی، عمرانی اعم از هر نوع پروژه های ساختمانی و معماری و هر نوع مجتمع مسکونی ساخت و ساز ابنیه و ساختمان اعم از محاسبات نقشه کشی نقشه برداری، پیش ساخته و صنعتی ساختمان نظارت برنامه ریزی و طراحی شهری خرد و کلان انجام عملیات راه و ترابری جاده سازی، سد و بند سازی، پل سازی، شهرک سازی، آپارتمان ، ویلا سازی خرید و فروش انواع مصالح ساختمانی بازسازی و مرمت انواع ساختمان و هرگونه اموری که به نحوی با موضوع شرکت مرتبط باشد.

این شرکت در حال حاضر نمایندگی واردات ماشین آلات سنگین از شرکت جین گونگ را به عهده دارد. با توجه به اهمیت موضوع توضیحات مختصری در خصوص بازار ماشین آلات سنگین راه سازی و معدنی در کشور و شرکت جین گونگ ارائه می شود.

 

درباره شرکت جین گونگ

شرکت ماشین آلات فوجیان جین گونگ Jin Gong که در سال 1979 تاسیس شد، شرکتی بزرگ و متخصص در زمینه تولید لودرهای سدی ZL نوع جین گونگ و اجزاء و قطعات آن می باشد. محصولات جین گونگ Jin Gong تنها چندی بعد از تولید به دلیل برخورداری از قیمت و کیفیت مناسب، توانستند جای پای محکمی در بازار چین برای خود دنبال کنند و در سال 1994 توانستند به بازارهای آسیایی جنوب شرقی نفوذ کنند. شعار شرکت جین گونگ Jin Gong همواره (تلاش برای ارزش نهادن به مشتری) بوده است و در این راستا یک سیستم تضمین کیفیت که کل فرآیند های شرکت اعم از طراحی و ساخت تا فروش را در بر می گیرد، پایه گزاری کرده است. گواهی نامه ها و اعتبارات بین المللی این شرکت به شرح زیر است:

عنوان برترین ها در صنعت، ماشین آلات راه سازی 1994

جایزه مقام برتر در نمایشگاه بین المللی ماشین آلات راه سازی پکن 1995

  1. دریافت مجوز استاندارد کالاهای صادراتی از اداره بازرسی واردات و صادرات 2000
  2. جایزه نشان تجاری مشهور / فوجیان 2002
  3. عنوان برند برتر محصولات 2004
  4. نفوذ به بازارهای اروپا و خاورمیانه CIS 2006
  5. عنوان برترین صادر کننده ماشین آلات راهسازی از دولت چین 2008
  6. عنوان بزرگترین تامین کننده ماشین آلات راهسازی ارتش چین 2010

 

معرفی شرکت اعتماد ماشین آپادانا در بخش نمایندگی جین گونگ

بیش از چهل سال از ورود ماشین آلات سنگین راهسازی و معدنی بر چرخه فعالیت و سازندگی در کشور ایران می گذرد و همواره به این ماشین آلات به عنوان یک کالای سرمایه ای در سازمان ها توجه ویژه ایی شده است.

شرکت اعتماد ماشین آپادانا در سال 1390پس از 20 سال تجربه در امور ماشین آلات راه سازی موفق به اخذ نمایندگی رسمی از کمپانی فوجیان جین گونگ Jin Gong که یکی از بزرگترین تولید کننده ماشین آلات راهسازی در کشور چین است گردید.

آنچه در واردات نامطلوب است رشد بی رویه واردات کالاهای نهایی و مصرفی است ، و برعکس رشد واردات کالاهای سرمایه ایی و واسطه ایی از مطلوبیت ویژه ای برخوردار است. واردات کالاهای مصرفی ویژه کالاها اقلامی که امکان تولید داخل دارند، ضداشتغال، ضد رشد اقتصادی و حتی تورم زا است. از این رو، شرکت اعتماد ماشین آپادانا، همواره به سیاست جایگزین واردات در کنار توسعه صادرات توجه داشته است. مشکل اصلی اقتصاد کشور ما رشد بالا و حجم بالای واردات کالاهای مصرفی در دهه گذشته با بالا رفتن درآمدهای نفتی بوده است، اما برعکس آن، افزایش واردات کالاهای سرمایه و واسطه ای، مطلوب و نویدبخش است چرا که اثر مثبت بر تولید و اشتغال در رشد اقتصادی و حتی کاهش تورم خواهد داشت. از این رو شرکت اعتماد ماشین آپادانا به دنبال گریز از ورطه واردات کالاهای نامرعوب جینی در پی حرکت به سمت واردات ماشین آلات راهسازی بوده است.

این شرکت با اتکا به نیروهای متخصص و پرسنل مجرب خود در زمانی کوتاه برنامه ریزی ارائه بهترین خدمات فروش و پس از فروش را به مشتریان خود انجام داده و به دنبال دستیابی بالاترین امتیاز رضایت مندی مشتریان در بین شرکتهای همکار با نظارت شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران است. بزرگترین و بهترین تبلیغ این شرکت جلب رضایتمندی مشتریان و ارائه خدمات پس از فروش سریع و موثر می باشد.